Nationale Feestdag

Hunne Majesteiten de Koning en de Koningin en Hunne Koninklijke Hoogheden Prinses Elisabeth, Prins Gabriël, Prins Emmanuel en Prinses Eléonore wonen het Te Deum bij naar aanleiding van de Nationale Feestdag in de Sint-Michiels-en Sint-Goedelekathedraal in Brussel. Hunne Koninklijke Hoogheden Prinses Astrid en Prins Lorenz wonen het Te Deum bij in Luik, terwijl Hunne Koninklijke Hoogheden Prins Laurent en Prinses Claire het Te Deum bijwonen in Hasselt.
In de namiddag wonen Hunne Majesteiten de Koning en de Koningin, en Hunne Koninklijke Hoogheden Prinses Elisabeth, Prins Gabriël, Prins Emmanuel, Prinses Eléonore, Prinses Astrid, Prins Lorenz, Prins Laurent, Prinses Claire, Prinses Delphine en dhr. James O’Hare het militair en burgerlijk defilé op het Paleizenplein bij.
Nadien gaan Hunne Majesteiten de Koning en de Koningin, en Hunne Koninklijke Hoogheden Prinses Elisabeth, Prins Gabriël, Prins Emmanuel en Prinses Eléonore naar ‘Iedereen aan Tafel’ in de Marollen. Dankzij dit initiatief van Resto National, het grote mossel- en frietfestijn dat sinds 21 juli 2012 georganiseerd wordt op het Vossenplein, kunnen mensen die het moeilijk hebben mee aanschuiven voor de symbolische prijs van 1 euro. Prinses Astrid en Prins Lorenz nemen op hun beurt deel aan Feest in het Park.
Hunne Majesteiten de Koning en de Koningin en Hunne Koninklijke Hoogheden Prinses Elisabeth, Prins Gabriël, Prins Emmanuel en Prinses Eléonore wonen tot slot de lasershow en het traditionele vuurwerk bij in het Jubelpark.